خدمات كلينيك زيبايي

مناطق بوتاكس 3

بوتولينوم يكي از پرتكرارترين روشهاي زيبايي درماني براي جوان سازي صورت است.

نتايج قابل مشاهده ، مؤثر ، سريع و مهمتر از همه نتايج ايمن را ارائه مي دهد و باعث جذابيت بيشتر چهره در زيبايي آن مي شود و همچنين از پيشگيري بالايي در برابر پيري پوست برخوردار است. در طول جلسه درماني ، نافذهاي عضلاني كوچك در ناحيه انجام مي شود تا تحت درمان قرار گيرند.

يك جلسه واحد براي كاهش عمق چين و چروك تا 2 ميلي ليتر كافي است!

پر كننده لب

بدون جراحي تقارن و حجم را به لب هاي شما باز مي گرداند! پر كننده لب به شما امكان مي دهد دهان خود را به روشي طبيعي و با هماهنگي كامل با ظاهر صورت تعريف كنيد. درمان دردناك نيست و نتيجه آن فوري است: لب هاي شما حجم و استحكام بيشتري به دست مي آورد ، كانتور باز تعريف مي شود و چين و چروك هاي ناخوشايند در اطراف دهان از بين مي رود!

زادآوري سيستما

تجديد سلول با افزايش سن كندتر مي شود و منجر به ظهور خطوط ريز و چين و چروك ها و همچنين از بين رفتن روشنايي و تن مي شود. بهبود خصوصيات پوست به لطف درمان جديد ، Biorigenerazione Sisthema امكان پذير است!

با تشكر از عمل تركيبي از ترهالوز و هيالورونيك اسيد ، فرمول ويژه يك عمل اصلاحي براي پر كردن افسردگي هاي پوستي انجام مي دهد و به اين ترتيب بازسازي بهينه پوست به دست مي آيد! بعد از جلسه مي توان بلافاصله زندگي عادي اجتماعي از سر گرفت.

كرايوليپوليز

كرايوليپوليز يك تكنيك پزشكي زيبايي است كه به شما امكان مي دهد بدون استفاده از جراحي ، مجدداً فرم هاي بدن را تغيير دهيد.

اين دستگاه از وسيله اي خاص استفاده مي كند كه سلول هاي چربي را منجمد مي كند و باعث ايجاد فرايند متابوليكي خود تخريب چربي مي شود.

اين يك درمان بدون درد است كه به شما امكان مي دهد بلافاصله به فعاليت هاي خود بازگرديد.

ليپومولسيون

با استفاده از ليپومولسيون پوست - يك تكنيك با حداقل تهاجمي - امكان كاهش تجمع چربي در ابعاد كوچك و متوسط ​​را فراهم مي كنيم و به اين ترتيب شكل و حجم نواحي بيشمار و مهم بدن را تغيير مي دهيم. اينجا در مورد خدمات كلينيك زيبايي بيشتر بخوانيد.

اين تكنيك از طريق يك دستگاه الكترونيكي اولتراسوند حفره اي حفره اي انجام  مي شود. جريان سونوگرافي مستقيماً در تماس با چربي موضعي با استفاده از يك پروب كوچك كه در زير پوست وارد شده است ساطع مي شود و ساختارهاي موجود در بافت را دست نخورده نگه مي دارد. اين يك روش ايمن و ساده است كه به شما امكان مي دهد بلافاصله فعاليت هاي عادي را از سر بگيريد.

درمان بدن: ضد سلوليت

عدم تعادل هورموني ، استعداد ژنتيكي ، سبك زندگي بي تحرك ، ناهنجاريهاي سيستم گردش خون: سلوليت مي تواند به عوامل زيادي بستگي داشته باشد. يك راه حل موثر براي خنثي كردن نقص هاي معمولي سلوليت و محكم كردن منطقه آسيب ديده ، انجام يك درمان CelluErase است ، يك تكنيك با حداقل تهاجم با هدف جدا كردن رشته هاي مسئول سلوليت از طريق استفاده از يك سوزن اسكالپل.
اثرات مثبت اين درمان بلافاصله قابل مشاهده است.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط متخصص زيبايي | ۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۵۹:۲۲ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |